• Regionalne Centrum Odszkodowań

  Kiedy zdarza się wypadek, mało kto w pierwszej kolejności myśli o dochodzeniu odszkodowania. Po pewnym czasie warto jednak pomyśleć o skorzystaniu z usług profesjonalnego Regionalnego Centrum Odszkodowań. Nie tylko zajmujemy się bezpośrednią likwidacją szkód i dostarczamy auto zastępcze (w przypadku wypadku drogowego), ale także świadczymy szereg usług o innym charakterze. Potrzebujecie Państwo pomocy w staraniu się o odszkodowanie medyczne? A możecie potrzebujecie w temacie odszkodowania porady prawnej? Jesteśmy w stanie Wam pomóc.

 • Regionalne Centrum Odszkodowań

  Regionalne Centrum Odszkodowań tworzy grupa wykwalifikowanych w zakresie prawa i ubezpieczeń specjalistów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dochodzeniu roszczeń wiedzą oni, w jaki sposób pomóc kolejnym zgłaszającym się do nas klientom. Zakres świadczonych przez nas usług to nie tylko pomoc w dochodzeniu odszkodowania medycznego i odszkodowań komunikacyjnych, ale także między innymi odszkodowania za wypadek w pracy (odszkodowanie ZUS) i za wypadki w rolnictwie (odszkodowanie KRUS). Dzięki dużej posiadanej wiedzy i bardzo dobrej znajomości rynku świadczymy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie i odzyskujemy najwyższe odszkodowania. Warto dodać, że w zakresie propozycji Regionalnego Centrum Odszkodowań mieści się także odkup odszkodowań oraz pomoc w uzyskaniu odszkodowania za wypadek za granicą.

  Zachęcamy do sprawdzenia naszej szczegółowej oferty. Na rynku działamy już od wielu lat i widzimy, jak zdobyte dotychczas doświadczenie zawodowe procentuje z każdym kolejnym wykonanym zadaniem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem Regionalnego Centrum Odszkodowań. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytanie związane z uzyskaniem odszkodowania, to z pewnością udzieli on wszelkich niezbędnych informacji.

 • Regionalne Centrum Odszkodowań

  Masz problem z dochodzeniem odszkodowania?

 

Odkup odszkodowań

Odkup odszkodowań

Oferta specjalna RCO

Poza tym, że pomagamy klientom w dochodzeniu roszczeń (w tym na przykład odszkodowań za słupy energetyczne i sprawach o służebność przesyłu), posiadamy także ofertę wykupu odszkodowań.

Odkup odszkodowań z tytułu szkód komunikacyjnych z OC sprawcy. Jeżeli zostałeś ofiara wypadku i nie satysfakcjonuje Cię kwota odszkodowania komunikacyjnego, podejmuj następujące kroki:

 • skontaktuj się z nami
 • wyślij kosztorys i decyzję o wypłacie odszkodowania
 • zaczekaj, aż nasi specjaliści przeanalizują Twoją sprawę
 • otrzymaj od nas propozycję odkupu

Jeśli się zdecydujesz na nasze usługi, umówimy się w wybranym przez Ciebie miejscu i podpiszemy umowę.  Od razu otrzymasz uzgodnioną kwotę odszkodowania komunikacyjnego!

Samochód zastępczy

W razie stłuczki i konieczności oddania samochodu do warsztatu, gwarantujemy klientom auta zastępcze – bezgotówkowo i bezproblemowo!

Szkody osobowe

Jeżeli jesteś ofiarą wypadku w szkole bądź w pracy, lub w wyniku kolizji drogowej ucierpiało Twoje zdrowie i oczekujesz odpowiedniego zadośćuczynienia, zgłoś się do nas, a my fachowo doradzimy Ci jak uzyskać najwyższą kwotę z tytułu odszkodowania. Razem z nami uzyskasz zarówno odszkodowanie komunikacyjne, jak i odszkodowania za wypadek w pracy czy odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby.

Kontakt z nami nie zobowiązuje – daje jedynie możliwość odzyskania zaniżonej kwoty odszkodowania. Podejmij najlepszą decyzję – zaufaj specjalistom i pozwól im zająć się dochodzeniem odszkodowania, które Ci się należy!

Big dent on car