• Regionalne Centrum Odszkodowań

  Kiedy zdarza się wypadek, mało kto w pierwszej kolejności myśli o dochodzeniu odszkodowania. Po pewnym czasie warto jednak pomyśleć o skorzystaniu z usług profesjonalnego Regionalnego Centrum Odszkodowań. Nie tylko zajmujemy się bezpośrednią likwidacją szkód i dostarczamy auto zastępcze (w przypadku wypadku drogowego), ale także świadczymy szereg usług o innym charakterze. Potrzebujecie Państwo pomocy w staraniu się o odszkodowanie medyczne? A możecie potrzebujecie w temacie odszkodowania porady prawnej? Jesteśmy w stanie Wam pomóc.

 • Regionalne Centrum Odszkodowań

  Regionalne Centrum Odszkodowań tworzy grupa wykwalifikowanych w zakresie prawa i ubezpieczeń specjalistów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dochodzeniu roszczeń wiedzą oni, w jaki sposób pomóc kolejnym zgłaszającym się do nas klientom. Zakres świadczonych przez nas usług to nie tylko pomoc w dochodzeniu odszkodowania medycznego i odszkodowań komunikacyjnych, ale także między innymi odszkodowania za wypadek w pracy (odszkodowanie ZUS) i za wypadki w rolnictwie (odszkodowanie KRUS). Dzięki dużej posiadanej wiedzy i bardzo dobrej znajomości rynku świadczymy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie i odzyskujemy najwyższe odszkodowania. Warto dodać, że w zakresie propozycji Regionalnego Centrum Odszkodowań mieści się także odkup odszkodowań oraz pomoc w uzyskaniu odszkodowania za wypadek za granicą.

  Zachęcamy do sprawdzenia naszej szczegółowej oferty. Na rynku działamy już od wielu lat i widzimy, jak zdobyte dotychczas doświadczenie zawodowe procentuje z każdym kolejnym wykonanym zadaniem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem Regionalnego Centrum Odszkodowań. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytanie związane z uzyskaniem odszkodowania, to z pewnością udzieli on wszelkich niezbędnych informacji.

 • Regionalne Centrum Odszkodowań

  Masz problem z dochodzeniem odszkodowania?

 

O firmie

Regionalne Centrum Odszkodowań

Masz problem z dochodzeniem odszkodowania?

Potrzebujesz pomocy profesjonalistów przy dochodzeniu roszczeń?

Chcesz szybko i skutecznie uzyskać maksymalne odszkodowanie komunikacyjne lub inne zadośćuczynienie ?

Skontaktuj się z nami, zaufaj naszym fachowcom, a my wszystko załatwimy za Ciebie!

Profesjonalna pomoc w dochodzeniu odszkodowań

Już od 2004 roku prężnie działamy na rynku, dzięki czemu dziś jesteśmy liderem w branży odszkodowań w regionie.

Zespół naszych pracowników to doświadczeni adwokaci i radcowie prawni, których specjalizacją jest uzyskiwanie maksymalnych odszkodowań. Pomagamy w przypadku różnych świadczeń, w tym na przykład odszkodowań OC, odszkodowań powypadkowych, a także odszkodowań za błędy lekarskie i za śmierć bliskiej osoby.

U nas otrzymasz pomoc:

 • Rzeczoznawcy samochodowego
 • Rzeczoznawcy majątkowego
 • Lekarza orzecznika
 • Biegłego sądowego

Poszkodowanych w wypadku kierujemy  na komisje lekarskie do lekarzy orzeczników współpracujących z RCO, aby uzyskać rzetelną informację o ich stanie zdrowia.

RCO bezpłatnie analizuje sprawę Klienta, a następnie informuje go o przysługujących mu roszczeniach oraz powiadamia jakie działania zostaną podjęte by uzyskać najwyższe odszkodowanie.

Zdarzył Ci się wypadek lub przydarzyła szkoda? Zadzwoń do nas i uzyskaj fachową pomoc!

W przypadku decyzji o dochodzeniu roszczeń z RCO, nie wymagamy żadnych opłat wstępnych. Wszelkie rozliczenia dokonujemy już po tym, jak klient uzyska świadczenia. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest na podstawie prowizji, która została określona w umowie.

Jeżeli szukasz firmy, która pomoże w uzyskaniu:

 • Odszkodowania komunikacyjnego,
 • Odszkodowania KRUS (zwane czasem odszkodowaniem za wypadki w rolnictwie),
 • Odszkodowania ZUS (odszkodowania za wypadek podczas pracy),
 • Zadośćuczynienia za śmierć bliskiej osoby,

To bardzo dobrze trafiłeś. Uzyskujemy rekompensatę pieniężną w postaci odpowiedniej wysokości zadośćuczynienia lub renty. Pomagamy w dochodzeniu odszkodowania nawet w przypadku, kiedy sprawca niezidentyfikowany uciekł z miejsca wypadku. Ponadto zajmujemy się także odkupem odszkodowań oraz uzyskiwaniem odszkodowania za wypadek za granicą.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.

Signing contract