• Regionalne Centrum Odszkodowań

    Kiedy zdarza się wypadek, mało kto w pierwszej kolejności myśli o dochodzeniu odszkodowania. Po pewnym czasie warto jednak pomyśleć o skorzystaniu z usług profesjonalnego Regionalnego Centrum Odszkodowań. Nie tylko zajmujemy się bezpośrednią likwidacją szkód i dostarczamy auto zastępcze (w przypadku wypadku drogowego), ale także świadczymy szereg usług o innym charakterze. Potrzebujecie Państwo pomocy w staraniu się o odszkodowanie medyczne? A możecie potrzebujecie w temacie odszkodowania porady prawnej? Jesteśmy w stanie Wam pomóc.

  • Regionalne Centrum Odszkodowań

    Regionalne Centrum Odszkodowań tworzy grupa wykwalifikowanych w zakresie prawa i ubezpieczeń specjalistów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dochodzeniu roszczeń wiedzą oni, w jaki sposób pomóc kolejnym zgłaszającym się do nas klientom. Zakres świadczonych przez nas usług to nie tylko pomoc w dochodzeniu odszkodowania medycznego i odszkodowań komunikacyjnych, ale także między innymi odszkodowania za wypadek w pracy (odszkodowanie ZUS) i za wypadki w rolnictwie (odszkodowanie KRUS). Dzięki dużej posiadanej wiedzy i bardzo dobrej znajomości rynku świadczymy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie i odzyskujemy najwyższe odszkodowania. Warto dodać, że w zakresie propozycji Regionalnego Centrum Odszkodowań mieści się także odkup odszkodowań oraz pomoc w uzyskaniu odszkodowania za wypadek za granicą.

    Zachęcamy do sprawdzenia naszej szczegółowej oferty. Na rynku działamy już od wielu lat i widzimy, jak zdobyte dotychczas doświadczenie zawodowe procentuje z każdym kolejnym wykonanym zadaniem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem Regionalnego Centrum Odszkodowań. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytanie związane z uzyskaniem odszkodowania, to z pewnością udzieli on wszelkich niezbędnych informacji.

  • Regionalne Centrum Odszkodowań

    Masz problem z dochodzeniem odszkodowania?

 

Kontakt

Skontaktuj się z Regionalnym Centrum Odszkodowań

Jeżeli ulegli Państwu wypadkowi lub stracili bliską osobę i szukają Państwo grupy profesjonalistów, którzy pomogą w uzyskaniu odszkodowania, to bardzo dobrze trafiliście. Pomagamy nie tylko w uzyskiwaniu odszkodowań komunikacyjnych oraz odszkodowań za śmierć osoby bliskiej, ale także w przypadku wielu innych. Posiadamy także usługę odkupu odszkodowania. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego zleconego zadania. W codziennej pracy łączymy dużą wiedzę specjalistyczną i zdobyte doświadczenie zawodowe. Jesteśmy w stanie pomóc w dochodzeniu roszczenia w każdej sytuacji. Zapraszamy do kontaktu.

REGIONALNE CENTRUM ODSZKODOWAŃ

Tadeusza Kościuszki 9/5 98-200 Sieradz
Telefon: 512 858 758
E-mail: rco_odszkodowania@poczta.fm

Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza

Formularz kontaktowy